Ballina Autorët Postime nga Filozofia

Filozofia

630 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Nëse nuk të respekton, ai nuk të meriton!

Ky nuk është një rrëfim për mua, por një rrëfim për çdo grua të gjallë. Jemi nënvlerësuar, keqkuptuar dhe mosrespektuar nga burrat të cilët...