Ballina Autorët Postime nga Filozofia

Filozofia

173 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Poezia “Nëna” dhe “Lirikë intime” nga Frederik Rreshpja!

Nena Ka filluar te plaket nena. Fytyra e saj po mbulohet me rrudha. Po mbulohet me nje pleqeri te bukur. Ç'eshte keshtu kjo rrjete qe hedh koha mbi...

Pse na duhet filozofia?