Paragrafe nga Libri

Ballina Paragrafe nga Libri

Asnjë postim për tu shfaqur

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Frojdi, 25 frazat që nuk duhen harruar asnjëherë!

I adhuruar nga shumë dhe i urryer nga të tjerët, Zigmund Frojd i kushtoi jetën reflektimit të thellë dhe marrëdhënieve njerëzore. Sido që të jetë...