Thënie

Ballina Thënie

Asnjë postim për tu shfaqur

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Lotët e Niçes – trilli i kryeveprës “Kur qau Niçja”

Është tetori i vitit 1882 dhe Zhozef Brojeri, psikiatri i famshëm dyzetëvjeçar, mjek personal në Vjenë i arstistëve dhe filozofëve si Brahms, Brucke dhe...