Ballina Authors Posts by Filozofia.al

Filozofia.al

4208 POSTS 0 COMMENTS

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Poezi nga Odhiseas Elitis

Në gjysmarrugë, që kurrë s’bitisa mbëriti çasti t’ju tregoj Por janë ato, që dashuroj  kur tjetërkund, përherë u nisa. Mes të vërtetash, rrenash shuar e them dhe nuk më...

Charles Bukowski