Ballina Authors Posts by Filozofia.al

Filozofia.al

4216 POSTS 0 COMMENTS

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Të lexosh si Tolstoi – libra të rekomanduar nga ai për...

Pak pas ditëlindjes së 50-të, Leo Tolstoi u zhyt në një krizë të thellë shpirtërore, ndaj vendosi të gjente kuptimin e jetës. Dhe si...

VJESHTË E TRISHTË