Ballina Authors Posts by Filozofia.al

Filozofia.al

4728 POSTS 0 COMMENTS

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Kurora e Rinisë – Sterjo Spasse

Hidh një sy në pasqyrë dhe shiko fytyrën tënde: në fillim do të shikosh një fytyrë të bukur, e ... atëhere mënt fluturon nga...

FRYMËZIMI I PAFAT III