Ballina Authors Posts by Filozofia.al

Filozofia.al

4705 POSTS 0 COMMENTS

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Thënie nga Luis Borges, Kafka dhe Bernard Shaw!

Nga Jorge Luis Borges "Dyshimi është një prej emrave të inteligjencës!" "Diktaturat sjellin shtypjen, diktaturat sjellin robërinë, diktaturat sjellin mizorinë: më i neveritshëm është fakti që ato...

Victor Hugo

E gjalla ime e vdekur

Anton Chekhov