Ballina Authors Posts by shpati.f@gmail.com

shpati.f@gmail.com

4 POSTS 0 COMMENTS

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Udhëtoj klandestin në terrin e natës !!!

Shikonte këpucët në hyrje të derës.. Sikur ti vesh dhe të eci pa menduar se ku do dal. Pa ditur pse? Apo???? Të marr trenin e parë...

Sigmund Freud