Artikuj

Ballina Artikuj

No posts to display

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

Leo Tolstoy

Mbërthej momentet e lumturisë, dashuro dhe lëri të të dashurojnë! Ky është realiteti i vetëm në botë, çdo gjë tjetër është budallallëk. Kjo është...

Sokrati