Poezi

Ballina Poezi

No posts to display

MË TË POPULLARIZUARAT

MË TË LEXUARAT

ISUF LUZAJ – TY QË PO MË LEXON

A e pandeh ti, që jeton, siç do vetë? Pa kujdes, i pa trembur, i pa paplagosëshëm? Që siç qe dje dhe nesër do të jeshë Si...

Jean-Jacques Rousseau

Paulo Coelho